Bir İnceleme pixelcreative.com.tr

logo tasarımı

 


Bu stile birkaç sene önce ekseriyetle rastlamakla beraber, son yıllarda popülerliğini arttırdığını gözlemlemek kabil. Özellikle sabık yıl çok ziyade popülerleşen bu debiın 2016’da da devam edeceği öngörülüyor. Günümüzün müstevi stilleriyle eskileri kombine ederek ortaya özgün logolar çıkartan çaldatmaışmalar görmekteyiz. Müzelik kökleşik layihamların günümüze uyarlanmasıyla henüz önce görülmeyen imajların ortaya çıkması taze ve ananevi stilleri harmanlaması bu metodu kontak çekici kılan bir özellik.

Firmanız kucakin farklı tiplerde katalog tasarlayabiliriz, kapak ve kağıt alternatiflerini sunar, provalarını, prototiplerini hazırlar, kataloğunuzun en güzel şekilde basılması ciğerin müstelzim özeni gösteririz.

 Adobe Illustrator, Indesign, Photoshop kabilinden layiham programlarıyla hazırladığımız yüzlerce düşüncem çhileışmasından temelı örnekleri bayağıda görebilirsiniz.

Kataloglar, ürünlerinizin detaylı bir şekilde anlatılmasını sağlayıcı en önemli basılı kaynaklardır.

Katalog, firmaların reklam ve lansman mecrasıdır. Katalog Layihamları çok titiz bir biçimde tasarlanmalı ve ürün ve hizmetler çok sağlıklı bir şekilde belirtilmelidir.

Yatay A4 katalog örneğinde sayfalar yatay olarak tasarrufından ötürü daha geniş hissi verir. Belli başlı ürün türleri veya firmalar bâtınin kılıklı bir lokma geçirmek yerine kullanılabilir.

Geliştirilmiş düzlemsel layihamları benimseyerek kullanan Google’ın materyal dizaynı 2016 ‘nın web tasarım trendlerinde gösteriliyor. Flat ( Süssüz Tasarım ) tasarımlar art arda tekrarlayan temalarda ve bloklarda kendilerini gösteriyorlar.

Broşür baskı aşamasına ulaştığında ıvır zıvır meseleletmeler ve pazarlamacılar bağırsakin faydalı olabilecek 8 maddemizi sizlerle paylaşıyoruz.

E-Bültene üyeliğine berklın ! Ajansımızdaki tüm yeniliklerden ve fırsatlardan haberiniz olsun...

Malatya Berat olarak, Öncelikle az çok zahmetsiz ve çok isabetli fiyatlarla simultane tescil devamı ve saye sağlayıcı ONLİNE TESCİLsayfamızdan itibar karı ile ödeme yaparak Layiham itirazları dahil bütün  düşüncem tescil davranışlemlerinizi online yapabilirsiniz.

Markanıza ve kurumunuza özel logo düşüncem örnekleri ve logo layiham çhileışmalarıyla tüketicilerin ve kamuoyunun olumlu yahut menfi tüm idrakları logonuzun temaşa etmiş olduğu sembol ve harflere yüklenir. Logo tasarım markanızın karakterini yansıtır.

Bestimage Reklam Ajansı ; reklamdan fotoğraf çekimine, videoteyp ve müzikten görsel layihama kadar markaların bütün iletişim çözümlerini yegâne bir çatı şeşnda sunuyor. @bestimagegroup kullanıcısından Tweetler İLETİŞİM

Katolog modellerimizi web sitemizden inceleyebileceğiniz kabilinden firmamıza da gelerek numunelerimizi görebilir, elan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Corel DRAW programını kullanmamızın sebebi, vektör tabanlı ve broşür konstrüksiyonına elverişli olmasıdır. Vektör tabanlı başüstüneğu muhtevain her hengâm edisyonlarımızda elan kaliteli bir görüntü elde edeceğiz. Broşürümüzde öncelikle bir çhileışma düzı yaratarak kellelayalım. Broşür derunin umumi bir genişlik ya da layiham kal konusu değildir, çok çeşitli boyutlarda tasarlanabilir. Ancak çoğunlukla A4 (21×29.7cm) ebadında nazar boncuğu veya dü kırımlı olarak hazırlanır.

 

kurumsal kimlik tasarım


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Bir İnceleme pixelcreative.com.tr”

Leave a Reply

Gravatar